Msze Święte i Nabożeństwa

Wierzę w Syna Bożego

Malbork7
Sodna
Jak często chodzisz do kościoła?
codziennie
w każdą niedzielę
raz na jakiś czas
raz do roku
nie chodzę
Ogłoszenia Doszpasterskie
Data: 2016-06-18
Godzina: 14:33
Liczba wyświetleń: 532
Ogłoszenia duszpasterskie 19.06.2016 r.
1 Dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju piłki nożnej, młodzieży i dzieciakom za dobrą i pełną emocji grę.                                                                                                                                                                                                                          2.Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa  w niedzielę o g. 19.30; w tygodniu o g. 17.30 . Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i starszych.                                                                                                                                                                       3. Jutro będzie Msza św. dziękczynna za dar Rekolekcji Odnowy w Duchu Świętym – za wspólnoty Dobrego Pasterza i św. Faustyny oraz za wszystkich, którzy brali udział w tych rekolekcjach.                                                                                                                                 4.W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17.00 – 18.00 w intencji dziękczynnej za wszystkich ojców z okazji ich święta. Spowiedź św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży w czwartek od 17.00 – 18.00.                                                5. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o g. 8.00. Zapraszam dzieci, rodziców i nauczycieli do wspólnej modlitwy dziękczynnej.
6.Próba chórku dziecięcego w piątek o g. 18.00 w salce przy plebanii.                                                                                                             7. Dzieci z Eremu zapraszam na spotkanie na g. 10.00.                                                                                                                                         8. W sobotę po Mszy św. zapraszam na spotkanie Wspólnotę O. Pio.                                                                                                             9. Zapraszam na pieszą pielgrzymkę z Malborka do sanktuarium św. Doroty w Mątowach Wielkich koło Miłoradza. Wyjście w sobotę 25 czerwca o g. 6.00 z kościoła św. Jana przy zamku. Zapisy w zakrystii.                                                                                   10.  Pożegnanie ks. Jakuba będzie na Mszy św. o g. 12.00, który odchodzi z dniem 30 czerwca.                                                           11.W przyszłą niedzielę na g. 16.00 zapraszam wszystkich członków grup, które są w naszej parafii na wspólne grillowanie i biesiadowanie.                                                                                                                                                                                             12. Młodzież zainteresowana wyjazdem na Światowe Dni Młodzieży proszę o zgłaszanie się do Parafii św. Urszuli w Malborku. Informacje szczegółowe na plakacie w gablocie.                                                                                                                                            13. Osobom zaangażowanym w Program Odnowy Parafii przypominam, że programowanie na nowy rok zaplanowane jest na 21 – 23 czerwca 2016r. od g. 18.00 – 21.00.                                                                                                                                                                       14.Puszka dzisiaj przeznaczona jest na pomóc pogorzelcom poszkodowanym w ostatnim pożarze; w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na  pomoc poszkodowanym,  w wyniku trzęsienia ziemi w Ekwadorze w kwietniu br.–  ( na świątynię Opatrzności Bożej 453 zł.) za złożone ofiary bardzo dziękuję. Potrzebne są dla pogorzelców meble, lodówka, pralka, łóżka.
15.Gazety – Nasza gazetka parafialna, Gość Niedzielny, Miłujcie się  – zachęcam do czytania prasy katolickiej.
WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim: